عمل ابدومینوپلاستی در تهران

ابدومینوپلاستی در تهران : از جمله مهم ترین و اساسی ترین معیارهای تناسب اندام می توان به داشتن شکمی خوش فرم و سفت اشاره کرد که بسیاری از افراد با گرفتن رژیم های طاقت فرسا و ورزش کردن در صدد دستیابی به آن می باشند. در برخی مواقع انجام هیچ یک از روش های ذکر شده تاثیری در کوچک و سفت شدن شکم نداشته یا مدت زمان دستیابی به نتایج دلخواه با این روش ها آنقدر طولانی است که از صبر و حوصله افراد خارج می باشد.

جراحی زیبایی شکم که در اصطلاح از آن با نام ابدومینوپلاستی یاد می شود نوعی جراحی زیبایی است که با هدف از بین بردن و حذف پوست و همچنین چربی های اضافه ناحیه شکم انجام شده و بدین ترتیب موجب بازیابی اعتماد به نفس از دست رفته افراد می شود.

 

ابدومینوپلاستی در تهران

 

نکته مهم در رابطه با ابدومینوپلاستی

افراد باید این نکته را در نظر داشته باشند که وزن آن ها با انجام این جراحی زیبایی کاهش نیافته و این عمل جراحی به هیچ عنوان جایگزین برنامه های ورزشی نمی باشد.

همچنین در صورتی که خواستار ماندگاری کامل نتایج مثبت به دست آمده از این روش هستید باید به تغذیه خود توجه کرده و ورزش کنید.

توصیه دکتر مرجان کفائی به افرادی که تصمیم به بارداری یا کاهش وزن بیشتر در آینده دارند این است که جراحی زیبایی شکم را به بارداری و بعد از تثبیت وزن خود موکول نمایند.

توجه داشته باشید که جراحی شکم موجب از بین بردن کامل استرچ مارک ها یا همان ترک های پوستی ناشی از بارداری و کاهش یا افزایش وزن زیاد نشده و تنها موجب کاهش آن ها می شود.

کاندیدای مناسب ابدومینوپلاستی چه کسانی هستند؟

این جراحی زیبایی که تصمیم برای انجام آن کاملاً به نظر شخص بستگی دارد برای افرادی که از بدشکلی های شکم خود ناراضی بوده و دارای شرایط ذیل هستند مناسب می باشد:

  • اشخاصی که وزن شان تثبیت شده است.
  • افرادی که از نظر روحی و جسمی در سلامت کامل به سر می برند.
  • اشخاصی که اعتیاد نداشته و سیگار مصرف نمی کنند.
  • افرادی که از نتایج ابدومینوپلاستی انتظارات واقع بینانه دارند و غیره.

دستیابی به بهترین نتایج از ابدومینوپلاستی

برای اینکه بهترین نتایج از جراحی زیبایی شکم برای تان حاصل شود لازم است تا اقدامات قبل از ابدومینوپلاستی و مراقبت های بعد از آن را به دقت رعایت کرده و مهم تر از همه مهم تر، بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران را با صرف زمان و دقت کافی انتخاب نمایید.

دکتر مرجان کفائی از جمله پزشکان بسیار با تجربه در زمینه جراحی زیبایی شکم در تهران می باشد که برای مشاهده نمونه کارهای انجام شده توسط ایشان می توانید به بخش گالری تصاویر وب سایت یا صفحه رسمی اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.