تخلبه چربی بوکال چیست؟

تخلیه چربی بوکال : به عقیده بسیاری از افراد داشتن بوکال در درون دهان و لپ موجب جذابیت بیشتر آن ها شده و این ویژگی را یکی از نشانه های زیبایی می دانند. با این حال افرادی نیز وجود دارند که از داشتن لپ زیاد و چهره ای گرد ناراضی بوده و بر این باورند که لپ های آن ها هنگام خنده موجب بدفرمی صورت شان می شود به گونه ای که انگار شی کوچکی در دهان آن ها وجود دارد.

تخلیه چربی بوکال روشی کاملاً موثر برای افرادی است که از داشتن لپ های بزرگ ناراضی بوده و هیچ چاره ای به جز جراحی زیبایی برای آب نمودن چربی های داخل دهان خود ندارند.

بوکال فت در واقع قسمتی از چربی قسمت زیر گونه می باشد که دکتر مرجان کفائی و سایر پزشکان با کاهش حجم آن موجب مادلینگ صورت می شوند.

 

تخلیه چربی بوکال

 

نحوه جراحی تخلیه چربی بوکال

نکته ای که تاثیر بسزایی در دستیابی به نتیجه مطلوب در این روش زیبایی دارد انتخاب یک پزشک مجرب و متبحر می باشد که شما قبل از جراحی باید دقت بسیار زیادی را در انتخاب ایشان صرف نمایید.

در این روش برشی بسیار کوچک و به اندازه نیم سانت در داخل دهان ایجاد شده و چربی طی پروسه ای حدوداً پانزده دقیقه ای و بدون نیاز به بیهوشی از دهان خارج شده و تخلیه می گردد.

بعد از تخلیه چربی ، محل ایجاد برش با بخیه و نخ های سیلیکونی بسته شده و بعد از جراحی هیچگونه نشانه ای بر روی صورت فرد قابل مشاهده نخواهد بود.

این جراحی زیبایی بسیار ایمن بوده و با عوارض خاصی جز مقداری ناراحتی و درد برای فرد همراه نیست که درد ناشی از جراحی را به راحتی و با مصرف مسکن های تجویز شده توسط پزشک می توان تسکین داد.

نکاتی در رابطه با برداشتن چربی بوکال

نکاتی که باید در رابطه با این جراحی زیبایی بدانید عبارتنداز:

  • برجستگی استخوان گونه با برداشتن چربی بوکال آشکارتر می گردد.
  • به هیچ عنوان نمی توان از روش لیپوساکشن برای تخلیه چربی بوکال بهره گرفت.
  • درست است که مدت زمان انجام این جراحی کوتاه بوده و برای انجام آن نیاز به بیهوشی نمی باشد اما این بدین معنی نیست که انجام این جراحی نیاز به تبحر خاصی نداشته و کاملاً بی خطر است. مهم ترین نکته در رابطه با تخلیه چربی بوکال ، پیشگیری از آسیب رساندن به بافت های عضلانی و عصبی است. لذا در انتخاب پزشک خود نهایت دقت را صرف نمایید.