درباره لیفت صورت در تهران

لیفت صورت در تهران : درست است که روش های جدید جوانسازی پوست همچون روش لیفت صورت با نخ زمان را متوقف نمی کنند اما انجام آن ها تاثیر بسیار زیادی در کاهش سرعت روند پیری پوست دارند.

نخ ها از جمله موثرترین و محبوب ترین روش های ایمن و غیرجراحی هستند که با هدف سفت کردن و کشیدن بافت های ضعیف و پوست های شل و همچنین برطرف کردن چین و چروک و خطوط پوست مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه مقاله توضیحات جامعی در رابطه با کاربرد این نخ ها و به طور کلی روش لیفت صورت با نخ خدمت تان ارائه کرده ایم.

لیفت صورت در تهران

لیفت صورت با نخ چیست ؟

تا همین سال های اخیر که علم پزشکی به اندازه امروز پیشرفت نکرده بود پزشکان برای درمان شلی و افتادگی پوست فقط از جراحی لیفت صورت بهره می گرفتند که این روش دوران نقاهت طولانی داشت، برای انجام آن نیاز به بیهوشی فرد و همچنین استفاده از تیغ های جراحی بود که طبیعتاً ریسک و عوارض زیادی را برای بیمار به دنبال داشت.

بر کسی پوشیده نیست که جراحی لیفت صورت در صورت صحیح انجام شدن با نتایج درخشان و چشمگیری برای افراد همراه بود ولی بسیاری از افراد به دلیل ریسک های بالای آن و همچنین در بر داشتن هزینه زیاد مایل به انجام آن نبودند. همین امر موجب ابداع روش های جدیدتر و ایمن تری شد که از جمله موثرترین آن ها روش لیفت صورت با نخ می باشد.

در این روش برای بالا بردن پوست از نخ های جذبی و موقت استفاده می گردد. تمامی اقدامات در زیر پوست انجام شده و 2 تاثیر شگفت انگیز بر صورت دارد که در ذیل به آن ها اشاره کرده ایم:

سفت کردن و لیفت پوست :

در این روش بدون نیاز به استفاده از چاقو یا تیغ جراحی، بدون ایجاد هیچگونه برش بر روی پوست یا برداشتن آن و تنها با بکارگیری نخ های جذبی در زیر پوست، پزشک کاری می کند که پوست سفت تر شده و بالا بیاید. در نهایت فرد بدون اینکه ریسک های جراحی را به جان بخرد پوستی زیباتر و جوان تر خواهد داشت.

تحریک کلاژن سازی :

دانستن این موضوع خالی از لطف نیست که نخ های بکار گرفته شده نه تنها موجب سفتی و خوش حالتی پوست می شوند بلکه با فرآیند پیری پوست مبارزه نموده و آن را کندتر نیز می نمایند.

این نخ ها فرآیند ترمیمی پوست را تحریک نموده و موجب ساخت مقدار زیادی کلاژن در نواحی اطراف ناحیه تحت درمان می شوند؛ کلاژن ها از جمله مهم ترین عناصر در زیبایی پوست و جوانی آن هستند.

کلاژن ها که دارای کاربردهای بسیار زیادی در بدن هستند رشته هایی از جنس پروتئین می باشند که موجب حجیم شدن پوست، سرزنده و قوی به نظر رسیدن آن شده و تاثیر شگرفی در ترمیم زخم ها دارند. هرچه سن انسان افزایش می یابد از میزان تولید کلاژن کمتر می شود.

لیفت صورت در تهران

چه اقداماتی را باید پیش از لیفت صورت با نخ انجام داد؟

اولین اقدامی که باید قبل از انجام این روش جوانسازی پوست انجام دهید تحقیق در رابطه با پزشکی در شهر خودتان است که این روش را به طور کاملاً حرفه ای و صحیح انجام می دهد. به طور مثال اگر قصد لیفت صورت در تهران را دارید باید در رابطه با پزشکی تحقیق نمایید که بیشترین تبحر و مهارت را در انجام این روش داشته، با وجدان و مسئولیت پذیر است و در نهایت بهترین پزشک را انتخاب کنید.

دکتر مرجان کفایی از جمله پزشکان حاذق و مجرب در زمینه لیفت صورت با نخ است که کارنامه بسیار درخشانی در انجام این روش جوانسازی پوست دارد. ایشان قبل از انجام این روش تمام نکاتی که باید پیش و پس از آن انجام دهید را خدمت تان توضیح خواهند داد. با این حال ما به تعدادی از مهم ترین اقدامات قبل از روش لیفت با نخ اشاره کرده ایم:

 • به مدت 7 روز قبل از انجام این روش رژیم غذایی سالم و مغذی داشته باشد؛ به منظور هرچه سریع تر سپری شدن روند بهبودی ویتامین C مصرف کنید.
 • از مصرف سیگار که روند بهبودی را با مشکل مواجه کرده و آن را کند می نماید بپرهیزید.
 • حداقل به مدت 7 روز قبل از لیفت صورت با نخ از مصرف داروهای استروئیدی و رقیق کننده خون همچون آسپرین و وارفارین که موجب بروز کبودی در شما می شوند خودداری کنید.

مزایای روش لیفت صورت با نخ چیست؟

 • سفت نمودن پوست
 • کاهش اثرات و نشانه های پیری
 • عدم ایجاد برش و جای زخم بر روی پوست
 •  مقرون به صرفه بودن
 • به دنبال نداشتن عوارض جدی
 • ایمن و کم تهاجم بودن
 • عدم نیاز به بیهوشی
 • کوتاه بودن دوره نقاهت و غیره.

عوارض لیفت صورت با نخ چیست؟

این روش جوانسازی در صورت انجام توسط یک پزشک خوب و همچنین رعایت صحیح و دقیق مراقبت های بعد از هیچ عارضه جدی را برای فرد به دنبال نخواهد داشت. اما بروز عوارض موقتی همچون مقداری التهاب، درد، تورم و کبودی بعد از آن اجتناب ناپذیر است.

کاندید مناسب لیفت صورت چه افرادی هستند ؟

لیفت صورت یکی از روش‌های زیبایی است که برای بهبود ظاهر صورت و کاهش علائم پیری انجام می‌شود. این روش برای افرادی مناسب است که دارای شرایط و اهداف خاصی هستند. برخی از این افراد عبارتند از:

1. افراد با پوست شل و افتاده:
افرادی که پوست صورتشان به دلیل پیری ، کاهش وزن شدید یا عوامل ژنتیکی شل و افتاده شده است ، می‌توانند از لیفت صورت بهره‌مند شوند.

2. افراد با چین و چروک‌های عمیق:
کسانی که چین و چروک‌های عمیقی در ناحیه صورت دارند، به ویژه در اطراف بینی و دهان ، می‌توانند با لیفت صورت ، چین و چروک‌ها را کاهش دهند.

3. افراد با افتادگی خط فک:
افرادی که خط فکشان افتادگی دارد و شکل صورتشان تغییر کرده است، می‌توانند با بهره مندی از جدیدترین تکنیک های جوانسازی ، ظاهر این ناحیه را بهبود ببخشند.

4. افرادی با افتادگی گونه‌:
کسانی که گونه‌هایشان افتاده و حجم خود را از دست داده‌اند، می‌توانند از این جراحی استفاده کنند تا چهره‌ای جوان‌تر و شاداب‌تر داشته باشند.

5. افراد با چروک‌های گردن:
کسانی که پوست گردنشان چروکیده و شل شده است ، می‌توانند با استفاده از این روش پوست گردن را سفت کنند.

6. افرادی با سلامت عمومی خوب:
برای انجام لیفت صورت در تهران ، فرد باید از سلامت عمومی خوبی برخوردار باشد و بیماری‌های جدی نداشته باشد که ممکن است روند بهبود را تحت تأثیر قرار دهد.

7. افراد غیرسیگاری:
سیگار کشیدن می‌تواند روند بهبود زخم‌ها را مختل کند و باعث بروز عوارض روش های درمانی شود. بنابراین، لیفت صورت برای افراد غیرسیگاری نتایج مناسب تری خواهد داشت.

8. افراد با انتظارات واقع‌بینانه:
افرادی که انتظارات واقع‌بینانه‌ای از نتایج جراحی دارند و به دنبال بهبود ظاهر هستند کاندیدای خوبی برای این جراحی هستند.

9. افراد با پوست مناسب:
یکی از فاکتور های موثر در میزان رضایت بیماران از لیفت صورت ، وضعیت پوست و خاصیت کشسان طبیعی آن است.

قبل از تصمیم‌گیری برای لیفت صورت در تهران ، مشاوره با متخصص با تجربه می‌تواند در تصمیم گیری نسبت به انجام این روش درمانی تاثیر زیادی داشته باشد .